Kino na Leżakach

17.06-9.09 / Różne lokalizacje

Powracamy z letnimi seansami pod gołym niebem. Już 17 czerwca pierwsza projekcja filmowa w naszym „Kinie na leżakach”. Zaczynamy nad Jeziorkiem Słonecznym o godz. 22.00.

„Kino na Leżakach” to projekt, w którym mieszkańcy Szczecina bardzo chętnie uczestniczą. Przed nami kolejne wakacje z dobrym kinem w różnych lokalizacjach naszego miasta. Kultowe projekcje niejednokrotnie wzruszą nas i rozbawią do łez. A wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody i w doborowym towarzystwie m.in. Toma Hanks, Leonarda DiCaprio, Diane Keaton, Meryl Streep czy Roberta De Niro. Tegoroczny repertuar łączy wspólny mianownik – podróż.

Na początek za sprawą dr Emmetta Browna i jego wynalazku przeniesiemy się w czasie, aby ze śmiechem na ustach powrócić do przyszłości. Wśród wakacyjnych seansów obędziemy jeszcze wiele podróży, uratujemy wieloryby czy poznamy sekrety domowych zwierzaków. Nasze „Kino na Leżakach” pojawiać się będzie w rożnych lokalizacjach miasta. Od Wyspy Grodzkiej poprzez śródmieście aż do Fabryki Wody.

Seanse „Kina na Leżakach” wyświetlane będą w każdy czwartek do 9 września włącznie. Filmy będzie mogło oglądać jednorazowo maksymalnie 100 osób. Wstęp jest bezpłatny, a w razie deszczu zapewniamy uczestnikom przeciwdeszczowe peleryny.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++