Świętujemy Imieniny Bogusława

25 września 2021 / Deptak Bogusława

23 września obchodzimy imienny Bogusława. Z tej okazji w sobotę, 25 września zapraszamy na imieninowe przyjęcie na Deptak Bogusława. Gwarantujemy dobrą zabawę dla każdego!

Jak świętować to na całego. Nasz solenizant zadba o to, aby każdy z przybyłych gości bawił się dobrze podczas jego imienin. Tego dnia będą nam towarzyszyć muzyka i taniec. Na „Imieniny Bogusława” zapraszamy w sobotę, 25 września o godz. 17.00.

Punktualnych gości przywita powitalny spektakl „Jarzyna”. Chwilę po jego zakończeniu rozpoczniemy taneczną ucztę. W dobry nastrój wprowadzą nas szczecińskie zespoły taneczne, które przygotują na ten dzień specjalne choreografie. Łącznie zaprezentuje się 5 zespołów. Podczas Imienin Bogusława będziemy mogli także zobaczyć pokazy ognia i światła a także barmańskie show. Wydarzenia na Deptaku Bogusława organizowane są pod hasłem „Łączy nas kolor”, dlatego też nie zabraknie świetlnych iluminacji.

„Imieniny Bogusława” będą doskonałą okazją do zrobienia sobie zdjęć z samym Księciem Bogusławem X! Nasz solenizant wraz z małżonką, jak na prawdziwego gospodarza przystało, będzie przechadzał się Deptakiem i czuwał nad tym, aby nikt się nie nudził podczas jego święta. Ci, którzy poczują głód czy pragnienie, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów, jakie tego sobotniego wieczoru przygotują lokale gastronomiczne znajdujące się na Deptaku Bogusława.

Zapraszamy wszystkich! Wstęp jest oczywiście bezpłatny, jedyne czego wymagamy, to dobre nastroje i chęć do wspólnej zabawy.


PROGRAM

17:00 Powitanie Gości przez Bogusława i jego małżonkę

17:15 Spektakl nowocyrkowy "Jarzyna" – Kamil Żongler

Pokazy taneczne:

18:00 Freaky Ton

18:30 High Definition Dance Studio

19:00 Szkoła Tańca Breaking Mad Skillz School

19:30 Just Cheerleaders

20:00 „Ogniowa walizka” – Kamil Żongler

21:30 Pokaz barmański - Flavour Factor

22:00 Zakończenie Imienin – pożegnanie gości przez Bogusława

W programie także konkursy z nagrodami - do wygrania vouchery do lokali na Deptaku Bogusława

Imprezę poprowadzi – Stefan Królczyński

KONTAKT:

e-mail: marta.braun@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 209


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++