Promocje dla wystawców

KONKURSY _ NOWOSCI TARGOWE _ PROMOCJA

Wzmocnij wizerunek podczas targów! Skorzystaj z dodatkowych działań promocyjnych tylko dla wystawców.
Oferujemy Szczegóły Opis Cena Termin zgłoszenia
Promocyjna gazetka targowa
"Gazetka rabatów targowych" Gazetka w nakładzie 15.000 egzemplarzy trafi do skrzynek pocztowych mieszkańców Szczecina i okolic tuż przed targami. Dodatkowo wersja elektroniczna gazetki zostanie umieszczona na stronie www.bud-gryf.pl oraz na Facebooku.Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie

7 marca

Reklama w katalogu targowym


Moduł
Dowolną treść przesłaną przez wystawcę zamieścimy w katalogu targowym.
Dopuszczalny format pliku: PDF
Warunki techniczne przygotowania pliku określone są w drukach zgłoszeniowych.

400 zł

7 marca
Nowości targowe
Informacja o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmy Zgłoś do nas nowość, którą zaprezentujesz podczas targów, a my zamieścimy informację, na stronie poświęconej targom BUD-GRYF & HOME, na Facebooku, w informacji prasowej przekazywanej dziennikarzom prasy codziennej i specjalistycznej, jak również mediom współpracującym i patronującym Wydarzeniu.

Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie


7 marca
Promocja podczas konferencji OZE
Prezentacja podczas konferencji
Zaprezentuj swoją firmę podczas konferencji "Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu". Uczestnikami konferencji są m.in. przedstawiciele samorządów, rolnicy oraz indywidualni inwestorzy.Strona konferencji >>

Od 200 do 700 zł

7 marca
Promocja na Facebooku
Informacje o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmy Podziel się ciekawymi produktami na naszym Facebooku - wyślij zdjęcie produktu z krótkim opisem, a my zamieścimy je w naszym wydarzeniu.

Wyślij informacje >>

Bezpłatnie

20 marca
Konkurs dla wystawców Wyróżniony wyrób Zgłoś produkt do konkursu Wyróżniony Wyrób. Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Żeglugę Szczecińską to rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu.

Czytaj więcej >>

150 zł

24 marca
Promocja na stronie

Logo firmy i marek reprezentowanych Logo Twojej firmy i marek reprezentowanych zamieścimy bezpłatnie na stronie internetowej targów. Logo należy przesłać w postaci pliku .eps, .ai lub .jpg na adres:
bud-gryf@zstw.szczecin.pl

Bezpłatnie

Od 18 stycznia

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++