Promocje dla wystawców

KONKURSY _ NOWOSCI TARGOWE _ PROMOCJA

Wzmocnij wizerunek podczas targów! Skorzystaj z dodatkowych działań promocyjnych tylko dla wystawców.
Oferujemy Szczegóły Opis Cena Termin zgłoszenia
Promocyjna gazetka targowa
"Outlet materiałów budowlanych"Gazetka w nakładzie 15.000 egzemplarzy trafi do skrzynek pocztowych mieszkańców Szczecina i okolic tuż przed targami. Dodatkowo wersja elektroniczna gazetki zostanie umieszczona na stronie www.bud-gryf.pl oraz na Facebooku.Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie

25 lutego

Reklama w katalogu targowym


Moduł
Dowolną treść przesłaną przez wystawcę zamieścimy w katalogu targowym.
Dopuszczalny format pliku: PDF
Warunki techniczne przygotowania pliku określone są w drukach zgłoszeniowych.

400 zł

28 lutego
Nowości targowe
Informacja o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmyZgłoś do nas nowość, którą zaprezentujesz podczas targów, a my zamieścimy informację, na stronie poświęconej targom BUD-GRYF & HOME, na Facebooku, w informacji prasowej przekazywanej dziennikarzom prasy codziennej i specjalistycznej, jak również mediom współpracującym i patronującym Wydarzeniu.

Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie


28 lutego
Promocja podczas konferencji OZE
Najciekawsza aranżacja stoiska
Zaprezentuj swoją firmę podczas konferencji "Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu". Uczestnikami konferencji są m.in. przedstawiciele samorządów, rolnicy oraz indywidualni inwestorzy.

Od 200 do 700 zł

28 lutego
Promocja na Facebooku
Informacje o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmyPodziel się ciekawymi produktami na naszym Facebooku - wyślij zdjęcie produktu z krótkim opisem, a my zamieścimy je w naszym wydarzeniu.

Wyślij informacje >>

Bezpłatnie

10 marca
Konkurs dla wystawcówWyróżniony wyróbZgłoś produkt do konkursu Wyróżniony Wyrób. Medale i wyróżnienia przyznawane produktom przykuwają uwagę zwiedzających i świadczą o ich jakości. Często skłaniają klientów do wyboru danego produktu spośród gamy innych – jemu podobnych. Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Żeglugę Szczecińską to rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych. Wyróżnij swój produkt i zyskaj zaufanie klientów!

150 zł

14 marca
Promocja na stronie

Logo firmy i marek reprezentowanych Logo Twojej firmy i marek reprezentowanych zamieścimy bezpłatnie na stronie internetowej targów. Logo należy przesłać w postaci pliku .eps, .ai lub .jpg na adres:
bud-gryf@zstw.szczecin.pl

Bezpłatnie

Od 18 stycznia
Konkurs Najciekawsza aranżacja stoiska W czasie targów zwiedzający dokonają wyboru najciekawiej zaaranżowanego stoiska. Zwycięska firma zostanie nagrodzona pamiątkowym dyplomem.
W konkursie biorą udział wszyscy wystawcy.

Bezpłatnie

15-17 marca

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++