Dzień Przewodnika 2022

26 lutego 2022 / Szczecin
Co nowego w Szczecinie? Zapraszamy na bezpłatne wycieczki w ramach IX Dnia Przewodnika!

26 lutego obchodzimy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji zapraszamy na bezpłatne spacery i zwiedzanie miasta, oczywiście w towarzystwie miejskich przewodników.

W tym roku obchody IX Dnia Przewodnika Turystycznego odbędą się pod hasłem „Co nowego w Szczecinie?” Jeśli chcą Państwo dostrzec, jakie nowe obiekty zostały ostatnio oddane do użytku w Szczecinie, a innych budowa dobiega końca oraz jakie atrakcje się w nich znajdą, to już 26 lutego 2022 r. będzie ku temu okazja. Wspólnie z Zachodniopomorskim Stowarzyszeniem Pilotów i Przewodników zapraszamy na IX Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego w Szczecinie. Miejscy przewodnicy z okazji swojego święta chcą podzielić się pasją do miasta, pokazać jego charakter i przybliżyć miejską przestrzeń, którą widzimy na co dzień, ale często nie znamy jej genezy, ani historii, a czasem zastanawiamy się co w danym miejscu powstaje i jaką będzie pełniło funkcję.

Do wyboru będzie aż 25 bezpłatnych spacerów, które będą rozpoczynały się w różnych miejscach i o różnych porach.

W ofercie znajdują się zarówno spacery biletowane* (oznaczone gwiazdką), jak i otwarte, do których może dołączyć każdy bez uprzedniej rejestracji. Rezerwacja bezpłatnych biletów na uczestnictwo w grupach z limitowanymi wstępami do obiektów będzie dostępna online na stronie:

www.accredi.pl/dzienprzewodnika2022

od godz. 12.00 od piątku, 18.02.2022.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z ofertą tegorocznych tras i ograniczeniami dotyczącymi wstępów do zwiedzanych obiektów, a po ich wyborze z miejscem i godziną spotkania z przewodnikiem.

Zobacz trasy spacerów >>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Centrum Informacji Turystycznej telefonicznie (91 434 04 40), drogą mailową (cit@zstw.szczecin.pl) lub odwiedzając biuro (pl. Żołnierza 20).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++