Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

2-22 grudnia 2022 / Aleja Kwiatowa, Plac Adamowicza, Plac Lotników

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w czterech miejscach. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące wyczekiwanego wydarzenia.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… Już niebawem właśnie ta piosenka rozbrzmiewała będzie we wszystkich rozgłośniach radiowych i reklamach telewizyjnych. Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia, ale przed tym w centrum Szczecina czeka nas niesamowite wydarzenie. Drugiego grudnia rozpocznie się kolejny już Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Będziemy mieli więcej wystawców, będzie więcej atrakcji i wreszcie – jarmark odbędzie się w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników oraz na Deptaku Bogusława.

Wydarzenie potrwa przez trzy tygodnie, do 22 grudnia. W każdym handlowym domku znajdziemy praktycznie co innego. Będzie można zrobić świąteczne zakupy, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina. Nie zabraknie też pysznych domowych przetworów, pieczywa, wyselekcjonowanych wędlin, miodów i bakalii - w sam raz do świątecznych wypieków. Pierogi, dania na wynos, łazanki czy pieczone ziemniaczki – te zapachy będą unosić się nad naszym jarmarkiem i kusić niejednego łasucha. Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy nie tylko stałych bywalców, ale także nowych przedsiębiorców, którzy będą chcieli zaskoczyć nas swoimi wyrobami.

Będzie też wiele atrakcji dla najmłodszych. Wszak to nasze pociechy czekają na ten magiczny, grudniowy czas. Ustawiona zostanie piękna karuzela wenecka. Klimatu z pewnością dodadzą choinki. Czymże byłby grudzień bez świętego Mikołaja? Również ten dostojny, starszy pan zapowiedział swoją obecność. Organizatorzy wydarzenia przygotowali też animacje dla starszych dzieci.

W Alei Kwiatowej, na placu Adamowicza oraz placu Lotników Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23, w pozostałe dni do godziny 20. Natomiast w weekendy dodatkowo zapraszamy do jarmarkowych domków na Deptaku Bogusława.

Zapraszamy w dniach 2-22 grudnia!

Organizatorzy
Sponsorzy
Szczecińska Energetyka Cieplna
GAZ-SYSTEM
Partnerzy
TOM Organizacje Odzysku
Lotto
Patronat medialny
Radio SuperNova

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się