Nowości targowe

FUNKCJONALNY SŁUP OGRODZENIOWY MULTIBOX

MultiBox 500x300 jest częścią systemów ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI. Dzięki temu idealnie dopasuje się do każdego ich modelu, łącząc w sobie wszystkie ich zalety ze swoimi funkcjonalnościami. MultiBox – podobnie jak ogrodzenia WIŚNIOWSKI – to rozwiązanie trwałe, bezpieczne i komfortowe. Gwarantuje, że listy i przesyłki są chronione przed osobami z zewnątrz i warunkami pogodowymi. Pełni także funkcję domofonu i czytnika kodów. Dzięki niemu nie musisz odbierać przesyłki bezpośrednio od kuriera ani nawet być w domu – MultiBox wyręczy Cię bez względu na porę. Ten wariant słupa MultiBox zawiera w standardzie: 1 wrzut na listy, wkład na paczki i wideodomofon.

Firma: TELEPORT 2000, stoisko nr 40

PANEL M-DOT-R14Z CZYTNIKIEM RFID

Wśród możliwości sterowania inteligentnym budynkiem Ampio znajduje się szeroka gama szklanych paneli dotykowych, w tym nowy panel M-DOT-R14 z czytnikiem RFID, przeznaczony do obsługi funkcjonalności związanych z systemami alarmowymi oraz kontrolą dostępu. Posiada 14 pól dotykowych, z czego 12 służy do klawiatury numerycznej (kontrola dostępu poprzez kody PIN), a 2 górne do dowolnej konfiguracji, np. jako dzwonek do drzwi i stan alarmu. Panel doskonale sprawdzi się w biurowcach, obiektach z zapleczem, a także jako manipulator alarmu w domach i mieszkaniach. Panel wykonany jest ze szkła Lacobel, a jego projekt, podobnie jak wszystkich innych paneli Ampio, może być personalizowany. Istnieje możliwość wygrawerowania logo firmy lub nazwy danego pomieszczenia, dzięki czemu, oprócz swojej funkcjonalności, panel może pełnić także rolę tabliczki informacyjnej przed wejściem do danego biura lub pomieszczenia.

Firma: AMPIO, stoisko nr 50

NOWA KOLEKCJA PODŁÓG WINYLOWYCH LVT - FATRA MARILO

• Podłoga do biur, hoteli, sklepów, domów/mieszkań,

• Wysoka odporność na zużycie,

• Dostosowana do wymogów ogrzewania podłogowego,

• Powierzchnia zabezpieczona lakierem PUR.

Firma: CONTRA M, stoisko nr 49

SYSTEM DACHÓW ZIELONYCH

Ekologiczne rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie miast

Firma: CONTRA M, stoisko nr 49

DIAMOD URZĄDZENIE ŚCIENNE

Urządzenie ścienne Diamod, firmy Mitsubishi Electric, wyróżnia się oryginalny wyglądem oraz nowatorskim Czujnikem i-see 3D, który wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu, a następnie odpowiednio dopasowuje tryb pracy klimatyzacji. To oszczędność energii oraz zwiększony komfort poprzez odpowiednie sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza. Technologia, w którą uzbrojona jest ta jednostka, Hyper Heating, pozwala na utrzymanie 100% mocy grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do -15C i zapewnia ogrzewanie do +25C. Za pomocą aplikacji MELCloud można wygodnie sterować klimatyzacją przez Internet – ze smartfonu, tabletu czy komputera. W ofercie targowej firmy Lagom, dostępne jest również innerozwiązanie marki Mitsubishi Electric - pompa ciepła ECODAN CAHV, która stanowi idealne rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych, pensjonatów, hoteli i budynków komercyjnych.

Firma: LAGOM, stoisko nr 24

JUBILEUSZOWE OKNO PERLLO 82 MM

Okna Perllo o 6-komorowym profilu z najwyższej jakości PCV, o szerokości profilu 82 mm i dodatkową, trzecią uszczelką zapewniają najwyższe parametry energooszczędności. Perllo to segment premium w standardowej cenie, który powstał dzięki wiedzy, pasji i 30-letniemu doświadczeniu. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań powstało okno, które osiąga izolację cieplną sięgającą Uw=0.75 W/m2K* – spełniającą Warunki Techniczne 2021. Wśród ponad 50 kolorów znajdują się kolory imitujące znane i lubiane gatunki drewna oraz podstawowe barwy RAL świetnie pasujące do tradycyjnych wnętrz.

Firma: FRAMEX, stoisko nr 31

OCIEPLENIA BUDYNKÓW WEŁNĄ CELULOZOWĄ FIRMY TERMEX

Wełna celulozowa to ekologiczny materiał izolacyjny wytwarzany z papieru recyklingowanego dla potrzeb nowoczesnego budownictwa. Nie zawiera drażniących skórę i dróg oddechowych igieł. Posiada właściwości przeciwpożarowe i zapobiegające zawilgoceniu. Dzięki nowoczesnej technologii montażu instalacja ocieplenia wełną celulozową trwa od kilku godzin do 2 dni, w zależności od rozmiarów i poziomu skomplikowania konstrukcji budowlanej obiektu. Celulozy unika większość szkodników, w tym kuny. Nasypany materiał wypełnia szczelnie całą przegrodę izolacyjną i charakteryzuje się wyższą gęstością od tradycyjnej wełny, przez co utrudnia dostęp szkodnikom do wnętrza konstrukcji dachowej. Wełna celulozowa chroni nie tylko przed chłodem, ale dzięki znakomitej gęstości i szczelności znacząco łagodzi nagrzewanie się poddaszy w trakcie upałów.

Firma: SONNENENERGIE, stoisko nr 62

LAMIGO CROSS 4D

Jeden z najbardziej zaawansowanych laserów liniowych na rynku. Wyświetla pełną siatkę 3D pomieszczenia wzbogaconą o dodatkową linię poziomą. Wyposażony w blokowany kompensator i bogaty osprzęt sprosta potrzebom najbardziej zaawansowanych użytkowników i wymagających wykonawców.

Firma: LAMIGO, stoisko nr 14

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się