1 Food Trucki na Nabrzeżu Starówka - Żegluga Szczecińska

24 08 2017

Food Trucki na Nabrzeżu Starówka

Lody tajskie, gofry, świeżo wyciskane soki, frytki czy burgery – tego wszystkiego do końca września będziemy mogli spróbować na Nabrzeżu Starówka. Tuż przy „dźwigozaurach” powstaje bowiem aleja food trucków.

Szczecinianie na dobre zasmakowali już w daniach przygotowywanych w restauracjach na kółkach. Popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne hamburgery, ale w szczególności potrawy z dalszych zakątków świata, a food truckowa oferta w Szczecinie stale rośnie.

Podążając za tym trendem Żegluga Szczecińska postanowiła stworzyć, na tłumnie odwiedzanych szczecińskich bulwarach, małą aleję food trucków. Przysmaków z samochodowych restauracji spróbować będzie można do końca września na Nabrzeżu Starówka, w sąsiedztwie odnowionych dźwigów i portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej.

Firmy chętne do współpracy prosimy o kontakt:

Łukasz Nowak|
e-mail: zamowienia@zegluga.szn.pl
tel: 91 433 28 18

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++