04 09 2020

Netto Biegowe Bulwarove ostatni raz w tym sezonie

Czas na ostatni bieg z cyklu „Netto Biegowe Bulwarove - 5 km wzdłuż bulwarów” w tym sezonie. W sobotę, 5 września biegacze będą mieli jeszcze jedną szansę na pokonanie pięciokilometrowej trasy i zdobycie pamiątkowego medalu.

5 września o godz. 9.00 wystartuje czwarty bieg w tegorocznej edycji „Netto Biegowe Bulwarove”. Lista startowa jest jeszcze cały czas otwarta i kto się nie zapisał, ma okazję! Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony www.protiming24.pl/startmeta/ev/Biegowe-Bulwarove. Trasa rozpoczyna i kończy się na Nabrzeżu Starówka. Biegacze ruszają w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia. Na mecie biegacze otrzymają pamiątkowe medale. Tym, którzy wzięli udział we wszystkich czterech edycjach, medale ułożą się w jeden duży, nawiązujący do bulwarów.

Ostatni bieg będzie także okazją do podsumowań. Wyłonimy po trzy osoby z kategorii kobiet i mężczyzn, które najszybciej pokonywały trasę i wzięły udział we wszystkich edycjach biegu. Najszybsze osoby spośród uczestników wszystkich czterech biegów (nie licząc uczestników wirtualnych) otrzymają pamiątkowe statuetki i voucher o wartości 200 pln do wykorzystania w naszym sklepie partnerskim.

Pakiety startowe można odbierać w piątek, 4.09. przy Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej (Plac Żołnierza 20). Na pierwszych odbierających czekają niespodzianki.

Podobnie jak w poprzednich edycjach po zakończeniu biegu uruchomione zostaną zapisy na bieg wirtualny.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się