1 Pierwszy dzień za nami! - Żegluga Szczecińska

31 07 2021

Pierwszy dzień za nami!

Było słonecznie i gorąco, ale przy tak świetnej zabawie temperatura zupełnie nam nie przeszkadzała. Za nami pierwszy dzień imprezy Żagle 2021. Jedno jest pewne, My bawiliśmy się świetnie, mamy nadzieję że Wy również.

Nabrzeża wypełniły się jednostkami, które przypłynęły do nas z wielu stron świata. Sami chyba przyznacie, że takiego widoku w Szczecinie brakowało nam wszystkim. Dar Młodzieży, Shtandart, Dar Szczecina i wiele innych jednostek zadbało o prawdziwie morski klimat imprezy.

Wiele działo się również na lądzie. W strefie dziecięcej nie brakowało baniek mydlanych, balonów i uśmiechów na twarzach najmłodszych i dorosłych, którzy na krótką chwilę również mogli poczuć się jak dzieci. Świetna zabawa miała również miejsce na Łasztowni. Gry i zabawy w Strefie Animacji cieszyły się sporą popularnością. Zobaczyć można było również niezwykłe eksponaty – spadające do góry krople wody oraz kran z cieknącą znikąd wodą.

Od nadmiaru wrażeń można było dostać zawrotów głowy w wesołym miasteczku. Ogromne Wheel of Szczecin kusiło możliwością robienia zdjęć z widokiem na teren całej imprezy. 55 metrowe śmigło Vmaxx było gwarantem zdobycia sporej dawki adrenaliny. Do tego trampoliny, zjeżdżalnie i loterie fantowe sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili. Na stoiskach Jarmarku pod Żaglami na kupujących czekało fantastyczne rękodzieło. Nie brakowało również pysznego jedzenia oraz smakowitych trunków

Nie mogło również zabraknąć muzycznych akcentów. Scena na „Centaurze” rozbrzmiała nutami morskich opowieści. Dobrą atmosferę zapewniły m.in. koncerty zespołów Bubliczki i Kraków Street Band. Z kolei na scenie na Łasztowni podczas Akustyczeń Festiwal zagrali The Ears oraz Tragarze.

Mamy nadzieję, że sobota będzie równie ekscytująca. Pamiętajcie również o tym, aby pozostawić samochody i skorzystać z transportu publicznego dojeżdżając na teren imprezy.

Do zobaczenia jutro!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++