1 Przyczep wiosnę na lodówkę - Żegluga Szczecińska

21 03 2017

Przyczep wiosnę na lodówkę

Z okazji pierwszego dnia wiosny i zbliżającego się „Śniadania z krokusem” do sprzedaży trafi pamiątkowy miejski magnes… z fotografią szczecińskich krokusów na Jasnych Błoniach. Upominek wyprodukowała Żegluga Szczecińska.

Wiosna w Szczecinie nie ma racji bytu bez krokusów. Są one na m.in. na nadodrzańskich bulwarach, Alei Kwiatowej, placach, skwerach i w parkach. Za sprawą pamiątkowego magnesu znaleźć się mogą także na lodówkach w naszych domach.

Pomysł ten związany jest ze „Śniadaniem z krokusem”, które w tym roku odbędzie się 25 marca. Tego dnia do sprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej w szklanym pawilonie na pl. Żołnierza Polskiego trafi limitowana edycja miejskiego magnesu ze zdjęciem kwiatowego symbolu miasta. W ten sposób nabywcy tej drobnej pamiątki zapewnią sobie wiosenną atmosferę przez cały rok.

Krokusowy magnes to jeden z elementów większej grupy oficjalnych miejskich upominków, które kupić można w Centrum Informacji Turystycznej. Są wśród nich m.in. kubki, ołówki, torby, podkładki, breloki i – oczywiście – magnesy. Cena pamiątki to 8 złotych.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++