1 Telimena zaprasza na pokład - Żegluga Szczecińska

19 06 2020

Telimena zaprasza na pokład

Chcesz spędzić czas z rodziną odkrywając miasto od strony wody, zobaczyć szczecińską Wenecję lub jezioro Dąbie? A może myślisz o niezapomnianej wycieczce do żeglarskich zakątków? Taką możliwość daje katamaran Telimena.

Jednostka wyposażona jest w wygodne kanapy, stolik, umywalkę, liczne schowki, a także w baldachim chroniący pasażerów przed deszczem i nadmiarem promieni słonecznych. Telimena na swoim pokładzie pomieścić może 10 pasażerów. Jej zaletą jest nie tylko wygoda, ale także bezpieczna konstrukcja. Maksymalna prędkość rozwijana przez jednostkę to 25 km/h.

Katamaran cumuje przy Nabrzeżu Pasażerskim, w sąsiedztwie Dworca Morskiego (ul. Jana z Kolna 7). Rejsy poprzedzić musi rezerwacja telefoniczna pod numerem 728 942 732

Dodatkowo na swoich pasażerów wciąż czeka sześć motorówek, które zacumowane są przy Bulwarze Gdyńskim. Do ich prowadzenia, z uwagi na niewielki silnik, niewymagany jest patent motorowodny. Wypożyczalnia działa codziennie między godziną 10.00 a 19.00.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++