02 06 2020

Triathlon Szczecin w nietypowej formule

W związku z sytuacją epidemiczną tegoroczna edycja Triathlonu Szczecin została odwołana, a zmagania przeniesione zostają na platformę zawodów wirtualnych.

Zawodnicy będą mogli wystartować indywidualnie w swojej okolicy, a zarejestrowany przy pomocy dowolnego urządzenia czas i długość trasy zgłosić organizatorowi. Umożliwi to udziału w triathlonie i duatlonie przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Zawodnicy rywalizować będą w pojedynkę, ale od osiągniętego wyniku zależeć będzie ich pozycja w rzeczywistej tabeli wyników. Każdy uczestnik będzie mógł pobrać personalizowany numer startowy oraz dyplom z podziękowaniami za udział w tym nietypowym wydarzeniu. Zgodnie z regulaminem, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsze trójki na każdym dystansie również nagrody rzeczowe. Przekazanie nastąpi drogą korespondencyjną.

Osoby, które wniosły już opłaty startowe, skorzystać mogą z następujących rozwiązań:

  1. Przeniesienie opłaty startowej na przyszły rok i start w 2021 r.
  2. Przeniesienie opłaty startowej na inną osobę i jej udział w zawodach w 2021 r.
  3. Całkowity zwrot wpisowego


W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem:

Agata Kluczyńska
tel. 600 959 828
agata.k@tritour.com.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się