07 01 2019

Trwa sprzedaż biletów na 8. Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej

Cały czas można kupić tańsze bilety na wiosenne Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej. Śpieszmy się, bo wejściówki cieszą się dużym zainteresowaniem.

Mistrzostwa będą odbywać w hali Netto Arena w dniach 10-14 kwietnia. Podczas zawodów uczestnicy wykonują układy ćwiczeń w poszczególnych konkurencjach. Kobiety rywalizują w skoku, poręczach asymetrycznych, równoważni, ćwiczeniach wolnych, zaś mężczyźni w ćwiczeniach wolnych, koniu z łękami, kółkach, skoku, poręczach, drążku. Zawodnicy klasyfikowani są indywidualnie w poszczególnych konkurencjach; w wieloboju gimnastycznym (sumując punkty uzyskane we wszystkich konkurencjach) i drużynowo (sumując indywidualne wyniki).

10 i 11 kwietnia odbędą się kwalifikacje. Wielkie finały, na które można kupić bilety, będą trwały od 12 do 14 kwietnia. Ceny wejściówek są bardzo korzystne – w przedsprzedaży można kupić bilety już za 10 zł. Istnieje możliwość zakupu biletów grupowych oraz karnetów.

Pierwszego dnia finałów, czyli w piątek, 12.04. rozegrają się finały wielobojów mężczyzn i kobiet. Sobota, 13.04., drugi dzień finałów to zawody męskie i żeńskie na następujących urządzeniach: Mężczyźni – koń z łękami, kółka, ćwiczenia wolne. Kobiety – skok, poręcze. Niedziela 14.04., trzeciego dnia finałów odbędą się zawody męskie i żenskie na następujących urządzeniach: Mężczyźni – drążek, poręcze, skok. Kobiety – ćwiczenia wolne, równoważnia.

Bilety dostępne pod linkiem oraz na stronie www.bilety.fm

Więcej informacji o przyszłorocznych mistrzostwach na www.ecszczecin2019.eu

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się