02 10 2020

Weź udział w 3. Biegu Niepodległości Szczecin 2020

Już 2 października o godz. 15.00, ruszają zapisy na 3. Bieg Niepodległości Szczecin 2020. W tym roku trasa będzie poprowadzona nie tylko bulwarami, ale także przez tereny portowe.

Po raz trzeci 11 listopada będziemy świętować odzyskanie przez Polskę Niepodległości na sportowo. W tym roku zapraszamy na bieg nad Odrą, ale z odmienioną trasą. Łącznie do pokonania będzie 5 km. Zawodnicy przebiegną przez teren Centrum Logistycznego Gryf Sp. z o. o., gdzie pokonają około 2 km przemierzając portowe ścieżki oraz ulicę Wendy. Biegacze muszą być czujni, bo na terenie „Gryfu” będzie czekać na nich specjalna niespodzianka. Przebiegną też przez szczecińskie bulwary, gdzie mijając dźwigozaury oraz marinę na Wyspie Grodzkiej zakończą swój wyścig na Nabrzeżu Starówka.

Zawodnicy wystartują w dwóch turach po 250 osób. Pierwsza tura ruszy o godz. 10.00, a druga o 14.00. 100 pakietów przewidziano także dla osób, które nie biegają, a maszerują z kijkami. Trasa nordic walking będzie przebiegała analogicznie do trasy biegu. Start zawodów nordic walking zaplanowano na godz. 11.00. Każdy uczestnik po pokonaniu trasy otrzyma pamiątkowy medal.

Sprzedaż pakietów startowych rozpocznie się 2 października i potrwa do 5 listopada. Osoby, które zdążą zapisać się do 16 października zapłacą 65 zł opłaty startowej, po tym terminie cena pakietu wzrośnie do 80 zł. Co znajdziemy w pakiecie? Okolicznościową koszulkę i numer startowy. W cenie wliczony jest również medal.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony:

https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-niepodleglosci

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się