1 Wolne miejsca dla food trucków na Łasztowni - Żegluga Szczecińska

24 03 2023

Wolne miejsca dla food trucków na Łasztowni

Trwa nabór do strefy Food Port na Łasztowni - są jeszcze wolne miejsca dla food trucków

Właściciele food trucków zainteresowani udziałem w tegorocznej strefie gastronomicznej Food Port na szczecińskiej Łasztowni mogą jeszcze składać swoje oferty. Należy się spieszyć - termin składania ofert mija 28 marca br.

Strefa gastronomiczna Food Port tak, jak w latach poprzednich usytuowana będzie na Łasztowi w pobliżu mostu prowadzącego do Portu Jachtowego North East Marina oraz Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej. Food Port działać będzie ponad cztery miesiące - strefa otworzy się 29 kwietnia i będzie czynna do 4 września.

Od kilku lat mieszkańcy i turyści licznie odwiedzają szczecińskie bulwary i Łasztownię w sezonie letnim. To dawniej odległe i tajemnicze miejsce stało się dla wielu interesujące. Można powiedzieć, że poszukiwane wcześniej serce Szczecina bije od paru lat właśnie nad wodą. Z każdym rokiem zainteresowanie Łasztownią jest coraz większe.

Bulwary i Łasztownia będą tętnić życiem w tegorocznym sezonie. Wraca wesołe miasteczko i koło młyńskie, na Łasztowni odbędzie się także największy festiwal kultury studenckiej na Pomorzu Zachodnim, czyli Juwenalia (koncerty od 18 do 20 maja). W planach jest także m.in. cykl weekendowych imprez rodzinnych Bulwarove ( 24-25 czerwca, 22-23 lipca, 26-27 sierpnia, 2-3 września).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Food Port >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się