Food Port


Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie mieszkańców i turystów bulwarami oraz Łasztownią. To niegdyś tajemnicze i odległe miejsce, dzisiaj stało się destynacją dla wielu grup społecznych – od młodzieży poprzez rodziny z dziećmi, aż do aktywnie spędzających czas sportowców i wodniaków. Dzięki temu można stwierdzić, że serce Szczecina bije właśnie nad wodą.

Bulwary i Łasztownia w sezonie będą tętnić życiem!
  • Wraca wesołe miasteczko i koło młyńskie: Wheel of Szczecin na stałe wpisało się w krajobraz naszego miasta.
  • Cykl koncertów „Letnie Brzmienia”: Szczecin dołączą do miast, które w tym sezonie będą realizować muzyczny projekt pod nazwa „Letnie Brzmienie”. Na Łasztowni wystąpią najlepsi polscy artyści.
  • Bulwarove: cykl weekendowych imprez rodzinnych. Na skwerze wieńczącym Łasztownię znowu pojawią się leżaczki, animacje dla dzieci i inne atrakcje.
  • Biegowe Bulwarove: Każdemu z „bulwarovych” weekendów towarzyszy sobotni bieg na 5 km dla dorosłych oraz bieg dla dzieci.
  • Żagle2022: najpiękniejsze żaglowce świata ponownie zacumują w Szczecinie. Największa impreza w regionie przyciągająca tysiące turystów już niebawem.
  • Festiwal Iluminacji: zapraszamy na wyjątkowy spacer po rozświetlonym Szczecinie. Zaświeci nie tylko centrum miasta, ale również Łasztownia.


Jesteś zainteresowany handlem w strefie FOOD PORT?

KONTAKT

Leszek Siwecki
leszek.siwecki@zstw.szczecin.pl
tel. 601 730 895

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++