Aplikacja Explore Oder

Explore Oder to idealna aplikacja do zaplanowania aktywnego wypoczynku w okolicach Szczecina. Znajdziesz w niej gotowe plany podmiejskich wycieczek na wodzie i dwóch kółkach. A to wszystko za darmo!

Aplikacja Explore Oder to zbiór ponad 100 wodnych atrakcji zlokalizowanych w Szczecinie, na Międzyodrzu, aż po niemieckie Schwedt, które można podziwiać z pokładu kajaku, motorówki bądź roweru.

Dzięki aplikacji:

  • Odwiedzisz najciekawsze miejsca i skorzystsz z gotowych propozycji wodnych oraz rowerowych tras turystycznych
  • Sprawdzisz, gdzie możesz wypożyczyć lub zwodować bezpiecznie sprzęt pływający
  • Wyruszysz na wodną wyprawę i sprawdzisz najciekawsze obiekty w Twoim bezpośrednim otoczeniu, dzięki przejrzystej mapie
  • Otrzymasz alerty o niebezpieczeństwach / sugestiach zachowania w wybranych miejscach
  • Połączysz się błyskawicznie z WOPR w razie wypadku.

Najnowsza wersja aplikacji pozwala na odkrywanie najbliższych okolic Odry na rowerze! Do dyspozycji cyklistów, przygotowaliśmy 11 bogatych w widoki tras rowerowych, nowe ciekawe miejsca na trasie oraz możliwość kierowania wzdłuż wyznaczonych szlaków.

Aplikacja powstała w ramach projektu "Łączy nas rzeka 2.0. – der Fluss verbindet uns 2.0.”, dotyczącego współpracy polsko-niemieckiej przy tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych związanych z turystyką wodną. Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się