Wyróżniony wyrób

Medalami „Wyróżniony Wyrób“ od ponad 25 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

Zbuduj pozycję swojej marki i przekonaj kupujących do swojego produktu. Medale i wyróżnienia przyznawane produktom przykuwają uwagę konsumentów i świadczą o ich jakości. Często skłaniają klientów do wyboru danego produktu spośród gamy innych – jemu podobnych. Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Żeglugę Szczecińską Turystyka Wydarzenia to rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych. Wyróżnij swój produkt i zyskaj zaufanie klientów!

Zgłoszenie produktu w konkursie Wyróżniony Wyrób wynosi 100 zł netto. Zgłoszenia należy wysłać do 14.03.2019r.

Pobierz regulamin i formularz zgłoszeniowy>>>

Wyróżnione Wyroby 2018:

MEDALE:

  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę ZEROMUR za drzwi całoszklane ZEROMUR. Uzasadnienie: za atrakcyjność produktu, ciekawe wzornictwo i estetykę wpisującą się w aktualne zapotrzebowanie rynku.
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę BIO-TEK Wojciech Woźniak za oczyszczalnię SBR WIRO P4 STRONG. Uzasadnienie: za kompleksowe rozwiązanie pod względem walorów użytkowych, trwałości i obsługi serwisowej.
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę TILECO Sp. z o.o. za dachówki i gąsiory kompozytowe. Uzasadnienie: za wykorzystanie materiałów odpadowych w technologii produkcji oraz przystosowanie wyrobu do montażu systemów fotowoltaicznych.

WYRÓŻNIENIA:

  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: DOK-MEL Sp. z o.o. za betonowe ramki dekoracyjne z serii SIMON 54 NATURE
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Firma Usługowo-Handlowa KON & TERM za narzędzie do wykonywania gniazd i otworów w tworzywach sztucznych spienionych
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: ASL FHU Andrzej Stypczyński za HARMONY LINE – projektowanie elementów stolarki otworowej według indywidualnych potrzeb odbiorcy
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. za materiałową taśmę GOLIATH
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: MC-Bauchemie Sp. z o.o. Oddział Ultrament za płytę do zaokrągleń do DOIT i uniwersalny zestaw do zabudowy stelaży WC
  • dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Master Chemia Budowlana Sp. z o.o. za MASTER PREMIUM – gotową gładź szpachlową
GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się