Atrakcje


Gość specjalny: Darek Stolarz


Targi Bud-Gryf & Home przypadły do gustu najpopularniejszemu stolarzowi w naszym kraju tak bardzo, że Darek „Stolarz” Wardziak zapowiedział już swoją obecność podczas marcowego wydarzenia. Darek Stolarz znany z programów telewizyjnych („Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Domowe rewolucje”, „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, „Darek solo”) to mistrz stolarstwa oraz...ciętej riposty. Stolarz i projektant mebli z ogromną pasją do tworzenia udowodni, że wystarczą chęci i wyobraźnia, by wyczarować „coś z niczego”.

Pasję do tworzenia rzeczy z drewna odziedziczył po dziadku, a od 20 lat sam wymyśla, projektuje i tworzy meble. I tą pasją będzie próbował zarazić innych podczas marcowej edycji Targów Bud-Gryf & Home.Strefa Pimp Your Room

„Pimp Your Room” to nic innego jak pomoc dla tych, którzy chcą wyremontować mieszkanie lub odświeżyć jeden z pokoi, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Strefa Pimp Your Room to pokój stworzony specjalnie na potrzeby targów, a tak naprawdę pomieszczenie ze ścianami z płyt kartonowo gipsowych i podłogą z płyt OSB, które w trzy dni zmienia się w kompleksową przestrzeń gotową do zamieszkania. To doskonała okazja na podpatrzenie pracy specjalistów, zweryfikowanie błędów popełnianych podczas remontów, nauczenie się szpachlowania, malowania ścian oraz sprawdzenie się w roli majstra.Strefa Maluch w Domu

Jak urządzić swoje mieszkanie, aby było one miejscem bezpiecznym dla dziecka, jakie wybrać meble, jak wygospodarować przestrzeń do zabawy? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w Strefie „Maluch w domu”. Specjaliści podpowiedzą rodzicom z jakich rozwiązań warto korzystać, zaprezentują najnowsze trendy meblowo-edukacyjne, a przy okazji zorganizują konkursy z nagrodami. W strefie będzie można też zobaczyć odzież roboczą dla najmłodszych oraz antypoślizgowe obuwie.

Na miejscu będą:

  • Edu Meble - dostawca wyposażenia dla placówek oświatowych
  • Poziom 4 - kompleksowy dostawca wyposażenia dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń
  • Stepki - sprzedawca obuwia domowego, przedszkolnego i szkolnego dla najmłodszych
  • Whipped Coffee - dostawca i producent kawy będącej doskonałą propozycją dla spracowanych rodziców
Pokazy sztuki dekarskiej

Na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy odbywać się będą pokazy sztuki dekarskiej oraz pokaz układania dachówki.

Sobota 16 marca - pokazy w godz. 15:00 - 16:00

Niedziela 17 marca - pokazy w godz. 14:00 - 15:00

Ponadto przez cały okres trwania targów na stoisku do dyspozycji zwiedzających dostępni będą dekarze oraz przedstawiciele firm producenckich (Ruukki Express, extraDACH Sp. z o.o., Dachy Karwowski, EuroPanels Sp. z o.o., UNILIN)

Będzie można zasięgnąć porady, obejrzeć akcesoria i produkty używane do pokazów.Strefa Siłacza

Każdy dobry budowlaniec, niezależnie od płci, musi wykazać się wytrzymałością, cierpliwością i uporem w dążeniu do celu. Sprawdzianem tych umiejętności będą zawody zorganizowane przez firmę PAGAT podczas Targów BUD-GRYF&Home.

W programie:

  • Spacer farmera, a więc wyścig targowymi alejkami z dwoma wiadrami gładzi w dłoniach
  • Waga płaczu, czyli trzymanie w wyciągniętych rękach agregatu przez jak najdłuższy czas.

Skoro zawody, to i nagrody. Sponsor, firma PAGAT i PLANETA BUDOWLANA, zadbała o to, by zwycięzcy nie wyszli z targowej hali z pustymi rękami!


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się