Dział Organizacji Imprez



Dyrektor ds. Turystyki i Wydarzeń

Leopold Korytkowski

leopold.korytkowski@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 220


Zespół ds. organizacji wydarzeń

Marta Braun
marta.braun@zstw.szczecin.pl
tel. +48 91 35 16 209
tel. kom. +48 510 819 788

Agnieszka Górska
agnieszka.gorska@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 211
tel. kom. 697 656 502

Filip Kurzawa
filip.kurzawa@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 208

tel. kom. 723 444 462

Maciej Łabaziewicz
maciej.labaziewicz@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 207
tel. kom. 667 401 405

Katarzyna Stachów
katarzyna.stachow@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 202
tel. kom. 693 343 442

Jolanta Walczak
jolanta.walczak@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 210
tel. kom. 667 401 407

Zuzanna Zapart
zuzanna.zapart@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 205

tel. kom. 723 444 471

Techniczna organizacja wydarzeń
Grzegorz Farat
grzegorz.farat@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 233

tel. kom. 798 932 728

Witold Borto
witold.boro@zstw.szczecin.pl
tel. kom. 515 394 209

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++