Dział Techniczny


Dyrektor działu

Jacek Gierałtowski
jacek.gieraltowski@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 228

Zespół ds. techniczno-administracyjnych
Dominik Bielicki
dominik.bielicki@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 232

tel. kom. 723 444 458

Paweł Dujanowicz
pawel.dujanowicz@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 212
tel. kom. 510 820 572

Mariusz Madaj
mariusz.madaj@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 234
tel. kom. 605 101 213

Obsługa sponsorów

Leszek Siwecki
leszek.siwecki@zstw.szczecin.pl
tel. kom. 601 730 895

Obsługa nabrzeży / dyspozytor

Krzysztof Bobek
krzysztof.bobek@zstw.szczecin.pl
tel. 91 43 47 002
tel. kom. 728 942 732

Bosmanat na Bulwarze Gdyńskim – wypożyczalnia motorówek

Grzegorz Cygiel
bosmanat@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 224
tel. kom. 734 401 410

Bosmanat NorthEast Marina Szczecin (Wyspa Grodzka)

marina@zstw.szczecin.pl
tel. 91 31 11 521

Bartosz Stróżewski - Kierownik Portu Jachtowego
bartosz.strozewski@zstw.szczecin.pl
tel. 91 31 11 521
tel. kom. 882 007 864

Operatorzy nabrzeża

Piotr Sakowski
piotr.sakowski@zstw.szczecin.pl
tel. kom. 510 027 351

Mikołaj Bobek
mikolaj.bobek@zstw.szczecin.pl
tel. kom. 608 376 631

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++