Partnerzy

MIASTO SZCZECIN

Jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich miast. Swoją jakość buduje przede wszystkim na przyrodzie, żeglarstwie i zieleni. Posiada niewątpliwy potencjał łączenia w sobie dynamiki i kreatywności metropolii oraz przestrzeń i spokój miejsca przyjaznego ludziom i naturze. W 2007 roku, po raz pierwszy, Szczecin był gospodarzem finału The Tall Ships Races. Wielkie Żaglowce powróciły w roku 2013 i 2017 roku, natomiast w 2015 jednostki zacumowały w naszym mieście w ramach Regat Bałtyckich. Już w 2021 roku do Szczecina ponownie zawitają najpiękniejsze żaglowce. Już po raz czwarty na kilka dni miasto Szczecin stanie się żeglarską stolicą świata, a wszystko za sprawą finały regatthe Tall Ships Races 2021.

www.szczecin.eu









CENTRUM ŻEGLARSKIE

Centrum Żeglarskie to przyjazna przystań i wyjątkowe miejsce na żeglarskiej mapie Polski – przestrzeń zarówno dla jachtów i turystów, jak i dla tych, którzy chcą uczyć się żeglarstwa. Współorganizuje miejskie wydarzenia o charakterze morskim, dzięki którym można przeżywać prawdziwe żeglarskie emocje w Szczecinie.

www.centrumzeglarskie.pl


SZCZECIŃSKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Szczecińska Agencja Artystyczna jest miejską instytucją kultury organizującą wydarzenia o charakterze kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym. Jest jedną z najstarszych polskich agencji artystycznych. Odpowiada za organizację największych w Szczecinie imprez masowych.

www.saa.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się