Wystawa Muratora

Konkurs Muratora

Przez blisko rok Czytelnicy „Muratora” i serwisu Muratordom.pl przysyłali do redakcji zdjęcia, projekty i opisy, zgłaszając swoje remonty do konkursu Remont Roku w kategoriach Poddasze | Przebudowa | Termomodernizacja | Wnętrze.

Zgłoszono ponad 700 remontów z całej Polski – zarówno z miast, jak i wsi. Spośród inwestycji zakończonych przed 17 grudnia 2016 roku Jury powołane przez redakcję miesięcznika „Murator” wybrało zwycięzców w każdej z czterech kategorii. Najlepsze remonty otrzymały tytuł Remont Roku 2016. Wszystkie zgłoszone prace, regulamin konkursu oraz skład Jury można znaleźć na stronie konkursowej www.remontroku.pl.

Wystawa pokonkursowa
Przedstawiamy 37 realizacji remontowych zgłoszonych do konkursu. Większość z nich to finaliści – prace wybrane przez redakcję i rozpatrywane przez Jury do głównej nagrody.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przedstawienie zdjęć przed remontem i po jego zakończeniu. Dopiero porównując te ujęcia, można wyobrazić sobie skalę prac i wysiłek, jaki w nie włożono. Można tu zobaczyć spektakularne przebudowy, pomysłowe aranżacje poddaszy i niewielkie remonty mieszkań. Wszystkie są dowodem na wyobraźnię, odwagę i determinację inwestorów. Większość z nich pokazuje także, jak ważna jest inwencja projektantów i doświadczenie wykonawców.

Skala i efekty polskich remontów dokonanych w 2016 roku robią wrażenie. Inwestorzy pokazali nam, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania i materiały, gdzie można zabłysnąć własnym wkładem pracy. Tym warto się zainspirować!

Wystawa pokazuje tylko część prac, które weszły do finału konkursu, ponieważ nie we wszystkich przypadkach

udało się pozyskać zdjęcia odpowiadające wymaganiom ekspozycji.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się