Netto Biegowe Bulwarove

27.06, 25.07, 22.08, 05.09.2020 / Szczecińskie Bulwary

Biegacze, Biegaczki, Kibice! Wybiegając naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowaliśmy o kontynuacji cyklu Netto Biegowe Bulwarove - imprezy, która w 2019 roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Również w tym sezonie cztery razy spotkamy się nad Odrą by wzdłuż niej – na odcinku 5 km – rozpocząć aktywnie weekend. Na linii startu zobaczymy się w letnie soboty:

  • 27 czerwca
  • 25 lipca
  • 22 sierpnia
  • 5 września

>> ZAPISY

>> REGULAMIN

Cykl czterech biegów wzdłuż Odry, każdy z nich to odcinek 5 km. Udział we wszystkich daje łączny dystans równy długości trasy półmaratonu. Otrzymane medale połączą się w jeden duży, nawiązujący do Bulwarów.

Trasa rozpoczyna i kończy się na Nabrzeżu Starówka. Biegacze ruszają w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia.

W tym roku biegacze wystartują w dwóch turach, po maksymalnie 150 osób każda. Pierwszy bieg rozpoczyna się o godzinie 9.00, a następny – w którym są jeszcze wolne miejsca – o godzinie 12.00. Ze względów bezpieczeństwa na terenie wydarzenia nie będzie działał depozyt, nie będzie też wspólnej rozgrzewki. Ćwiczenia zostaną jednak udostępnione on-line w wydarzeniu na portalu społecznościowym. Zainteresowani będą mogli indywidualnie wykonać przygotowaną rozgrzewkę.

Śledź wydarzenie na Facebooku >>

Kontakt:

Katarzyna Stachów
e-mail: biegi@zstw.szczecin.pl
telefon: 504 743 362


Sponsor cyklu Netto Biegowe Bulwarove:

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się