Szczeciński Weekend Otwarty


Festiwal Dobrego Życia rozpocznie się już 5 czerwca w Alei Kwiatowej i na Placu Orła Białego, gdzie powstaną strefy sprzedażowe i gastronomiczne oraz na Łasztowni z wydarzeniem Floating Market.

Kulminacja wydarzeń i atrakcji Festiwalu przypadnie na dni 13-14 czerwca i właśnie na ten weekend zapraszamy szczecińskich przedsiębiorców, którzy wcześniej wzięli udział w akcji Szczeciński Lokalny Solidarny, do aktywnego udziału w imprezie.

Ideą akcji Szczeciński Weekend Otwarty jest zachęcenie szczecinian do powrotu do ponownie otwartych restauracji, sklepów, punktów usługowych, do korzystania z ich oferty. Dla przedsiębiorców będzie to doskonała okazja, by przypomnieć o sobie, odzyskać dawnych klientów i pozyskać nowych. Dodatkowym atutem mogą być ciekawe atrakcje dla odwiedzających, promocje cenowe, czy kupony rabatowe do wykorzystania w późniejszym terminie.

W ramach Festiwalu Dobrego Życia powstanie mapa lokali, biorących udział w akcji wraz z informacją o promocjach i rabatach.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zgodnie z normami określonymi przez organy państwowe.

Zobacz program oraz mapę z listą przedsiębiorców >>

Kontakt dla przedsiębiorców:

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się