Jarmark Online

4.12.2020-31.01.2021

Święta, choinka i prezenty – przed nami najdłużej wyczekiwany czas w roku. Tym razem zamiast możemy spotkać się nie tylko na ulicach miasta, ale także w sieci, gdzie 4 grudnia wystartuje Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line. Jest to kontynuacja akcji wspierającej szczecińskie firmy - Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Tradycji stanie się zadość. Szczecin po raz 5. będzie mieć swój przedświąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku w nieco innej formie, bo online oraz bez dodatkowych animacji i warsztatów, za to z taką samą radością i starannością w przygotowaniach. Klasyczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z centrum miasta przenosi się do sieci, gdzie w wirtualnych domkach będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców z wyjątkowymi usługami i prezentami. Już od 4 grudnia do samego Bożego Narodzenia będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu.

W jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty szczecińskich gastronomików, którzy oferują pyszny catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi. Na wirtualnym Jarmarku znajdziemy podarki dla każdego, od najbardziej wymagających przez lokalnych patriotów, którzy kolekcjonują gadżety z Dźwigozaurami w tle, po tych, których ucieszy nawet najmniejszy drobiazg.

Jak to będzie działać? Po prostu: na mapie wirtualnego Jarmarku znajdą się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje, czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie przedsiębiorcy. W obecnych czasach Internet jest idealnym miejscem na zrobienie przedświątecznych zakupów.

Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i mieszkańców do odwiedzania witryny www.jarmark.szczecin.eu i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta.

Z kolei namiastką klasycznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w centrum miasta będzie nasz Szczeciński Targ Świąteczny, na którym pojawią się szczecińscy wystawcy z bożonarodzeniową ofertą. Więcej o wydarzeniu przeczytasz TUTAJ.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++