Jarmark Wielkanocny Online

luty - kwiecień 2021
Nie ma co czekać do ostatniej chwili. Przygotowania do Wielkanocy można rozpocząć już teraz. Pomoże nam w tym Jarmark Wielkanocny Online.

Po sukcesie, jakim okazał się wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy pora na edycję Wielkanocną. Przypomnijmy, zimowa odsłona jarmarku to 125 wystawców, prawie 75 tys. wyświetleń oraz 200 tys. interakcji na stronie. A to wszystko przełożyło się na zadowolenie lokalnych przedsiębiorców i satysfakcję odbiorców. Wiosna, którą czuć już w powietrzu, może zwiastować nam tylko jedno – czas zacząć przygotowywać się do Wielkanocy i puste miejsce po świerkowych stroikach wypełnić wielkanocnymi pisankami, zającami i lukrowanymi barankami.

Od 22 lutego na platformie jarmark.szczecin.eu znajdziemy szczecińskich przedsiębiorców z wielkanocnym asortymentem. Jarmark Wielkanocny Online to kontynuacja zapoczątkowanego już rok temu programu Szczeciński Lokalny Solidarny. Analogicznie do edycji zimowej odwiedzający będą poruszać się po wirtualnej mapie z konkretnymi alejkami i domkami. Po kliknięciu w wybrany, otrzymamy informacje dotyczące oferty oraz możliwości finalizacji zakupów. Wielkanocne dekoracje, wyborne ciasta czy lukrowe baranki stworzone w Szczecinie będą gościć na naszych świątecznych stołach.

Zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i mieszkańców do odwiedzania witryny jarmark.szczecin.eu i wspierania lokalnych biznesów, zwłaszcza w tak ważnym czasie, jakim są zbliżające się święta.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++