Biegowe Bulwarove

Biegowe Bulwarove 2022

Czym byłyby wakacje bez letnich przebieżek na szczecińskich bulwarach? To już czwarty sezon cyklu biegów Biegowe Bulwarove - Biegi nad Czystą Odrą w Szczecinie. Od czerwca do września biegacze mają okazję wziąć udział w naszych zawodach i wspólnie z nami propagować zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu nad Odrą.

Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami.

Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.> Przejdź do informacji o Biegach Kota Umbriagi. <

Zapisy na tegoroczne biegu rozpoczęły się 1 maja. W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywają się w dniach:

  • 25 czerwca
  • 23 lipca
  • 20 sierpnia – Bieg pod Żaglami
  • 3 września

Obsługę techniczną i rejestrację zapewnia ProTiming.

> Przejdź do rejestracji <


Cena pakietu dla dorosłych: 50 zł. Przy zakupie karnetu na wszystkie 4 biegi (200zł ) koszulka gratis. Karnety będą dostępne tylko do 12 czerwca. Koszulki będzie można kupić osobno w biurze zawodów, lecz ich zapas będzie ograniczony.

W pakietach standardowo oferujemy numer startowy, biegowy gadżet niespodziankę i pamiątkowe medale, a także jak zawsze wyjątkową atmosferę. Podobnie jak w poprzednich latach, biegom towarzyszy wydarzenie Bulwarove, będące idealnym pomysłem na rodzinne wyjście. W planach mamy ponownie leżaczki, planszówki, gry plenerowe i animacje dla najmłodszych.

Biuro zawodów: zlokalizowane będzie w biurze w Centrum Informacji Turystycznej na Placu Żołnierza w dniu 2.09.2022 godzinach od 13:00-18:00.

  • Start biegów dla dorosłych - sobota, 3.09.2022 godz. 10:00


Rozmiarówka koszulek

Kliknij poniżej, by otworzyć grafiki z tabelami rozmiarów:Niespodzianka dla lokalnych patriotów, ale też gości, którzy regularnie odwiedzają Szczecin celem spędzenia z nami aktywnie czasu. Pakiety będą zapakowane w torby zaprojektowane specjalnie dla uczestników naszych biegów. Razem stworzą wyjątkową, szczecińską kolekcję.

> Przejdź do rejestracji <


Partner:
ZWIK Szczecin

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++