Biegowe Bulwarove i Biegi Kota Umbriagi

25.06, 23.07, 20.08, 3.09 / Szczecińskie bulwary

Czym byłyby wakacje bez letnich przebieżek na szczecińskich bulwarach? Otwieramy czwarty sezon cyklu biegów Biegowe Bulwarove. Od czerwca do września biegacze będą mieli okazję wziąć udział w naszych zawodach i wspólnie z nami propagować zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu nad Odrą.

Biegi dla dorosłych

Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami.

>>Biegowe Bulwarove: Przejdź do szczegółowych informacji, galerii i wizualizacji koszulek i medali<<
Biegi dla dzieci

Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.

>>Biegi Kota Umbriagi: Przejdź do szczegółowych informacji, wizualizacji koszulek, medali i galerii<<

Zapisy na tegoroczne biegu rozpoczęły się 1 maja. W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywać się będą w dniach:

  • 25 czerwca
  • 23 lipca
  • 20 sierpnia – Bieg pod Żaglami
  • 3 września

Link do zapisów https://www.protiming24.pl/startmeta/

Opłata startowa

Opłata startowa w biegach dla dorosłych wynosi 50 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na wszystkie 4 biegi, które odbędą się w terminach: 25.06, 23.07, 20.08, 03.09. Cena karnetu 200 zł. Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi uczestnik otrzyma koszulkę gratis.

Opłata startowa w przypadku biegów dla dzieci wynosi 45 zł. Tu także można kupić karnet na wszystkie edycje, koszt to 180 zł.

Kontakt:

biegi@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 202

Partner
ZWIK Szczecin

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++