Konkurs aranżacje świetlne

Miasto nocą wygląda zupełnie inaczej, a gdy dodamy do tego wyjątkowe oświetlenie, to już w ogóle dzieje się magia. Przed nami kolejna edycja Iluminacji Szczecin, do współtworzenia których zapraszamy artystów, inżynierów oraz light designerów.

14 sierpnia będziemy mogli podziwiać Szczecin w zupełnie innej odsłonie. Za sprawą palety barw i odpowiedniego oświetlenia nasze miasto będzie mieniło się kolorami. Iluminacje Szczecin 2022 to wydarzenie, które odbywać się będą w centrum miasta, gdzie zgodnie z koncepcjami artystów zostaną rozmieszczone zwycięskie aranżacje oraz w Parku Żeromskiego, gdzie przygotowane zostaną specjalne strefy światła i muzyki oraz strefa gastronomiczna.

Czekamy na projekty i pomysły instalacji, które mogłyby pojawić się w miejskiej przestrzeni w pobliżu Złotego Szlaku Szczecina na odcinku od Zamku Książąt Pomorskich do Urzędu Miasta Szczecin i współtworzyć wydarzenie jakim będą Iluminacje Szczecin 2022. Wszystkich artystów, light designerów, inżynierów, ale także wszystkie osoby zajmujące się sztuką światła zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Na zgłoszenia czekamy do 28 czerwca. Po tym terminie komisja wyłoni instalacje, które zostaną zaprezentowane 14 sierpnia podczas IV edycji Iluminacji Szczecin.

Aby dokonać zgłoszenia należy:
  • zapoznać się z regulaminem naboru TUTAJ >>
  • pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępu TUTAJ >>
  • następnie przesłać wypełniony plik korzystając z poniższego formularza elektronicznego

Wypełnij formularz elektroniczny:

KONTAKT

iluminacje@zstw.szczecin.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++