Podsumowanie targów

28. edycja targów Bud-Gryf & Home przeszła już do historii. Przez trzy dni halę MTS odwiedziło około 9000 osób. Potencjalni klienci zapoznali się z szeroką ofertą wystawców, znaleźli wiele inspiracji i mieli okazję spotkać się z Darkiem Stolarzem.

Tylko wystarczyło otworzyć drzwi dla odwiedzających, a hala MTS zapełniała się tłumami. Najliczniejsze grupy przychodziły na spotkania z Darkiem Wardziakiem „Stolarzem”, który wspólnie z dziećmi i ich rodzicami zrobił Bud-Gryfowy żaglowiec i lampion. Dużą popularnością cieszyły się także same stoiska. Wystawcy przez cały weekend mieli ręce pełne roboty.

Tradycyjnie podczas targów odbył się konkurs dla wystawców. Medalami „Wyróżniony Wyrób” zostały w tym roku uhonorowane trzy firmy:

• EKO-DOM Sp. z o. o. Sp. k. (za drzwi balkonowe PIXEL),

• MASTER CHEMIA BUDOWLANA Sp. z o. o. (za masę szpachlową, hybrydową, polimerowo-żelową Master Top Finish),

• PIGMENT Spółka jawna (za farby fotokatalityczne TITANIUM).

Oprócz medali, komisja konkursowa przyznała także wyróżnienia. Wyróżnienia zdobyły firmy: : BUILD-SPRAY SYSTEMS PIOTR ZARĘBA za funkcjonalny, przyspieszający pracę automatyczny system spoinowania systemów suchej zabudowy. MAWO Mariusz Malecha za system kąpielowo-relaksujący, składający się ze zintegrowanego z wanną infuzora soli mineralnych i składników roślinnych. XL TAPE INTERNATIONAL za wałki malarskie nowej generacji Blue Dolphin serii 330 zwiększające wydajność malowania i wielokrotność użycia. RED SNAKE SP. Z O.O. za kompleksowe rozwiązanie i doradztwo w zakresie instalacji systemu grzewczego, bazującego na folii grzewczej.

Najciekawszą aranżację stoiska wg odwiedzających, miała firma EKO-DOM OKNA I DRZWI. Drugie miejsce zajęła firma F.U.H. PAGAT TOMASZ WATRAL, a trzecie NEURONHOUSE.PL

Dziękujemy, że byliście razem za nami!

Organizatorem wydarzenia była miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++