Poprzednia edycja

W 2019 roku odbyła się 28. edycja targów Bud-Gryf & Home. Przez trzy dni halę MTS odwiedziło około 9000 osób. Potencjalni klienci zapoznali się z szeroką ofertą wystawców, znaleźli wiele inspiracji i mieli okazję spotkać się z Darkiem Stolarzem.

Tylko wystarczyło otworzyć drzwi dla odwiedzających, a hala MTS zapełniała się tłumami. Najliczniejsze grupy przychodziły na spotkania z Darkiem Wardziakiem „Stolarzem”, który wspólnie z dziećmi i ich rodzicami zrobił Bud-Gryfowy żaglowiec i lampion. Dużą popularnością cieszyły się także same stoiska. Wystawcy przez cały weekend mieli ręce pełne roboty.

Tradycyjnie podczas targów odbył się konkurs dla wystawców. Medalami „Wyróżniony Wyrób” zostały w tym roku uhonorowane trzy firmy:

• EKO-DOM Sp. z o. o. Sp. k. (za drzwi balkonowe PIXEL),

• MASTER CHEMIA BUDOWLANA Sp. z o. o. (za masę szpachlową, hybrydową, polimerowo-żelową Master Top Finish),

• PIGMENT Spółka jawna (za farby fotokatalityczne TITANIUM).

Oprócz medali, komisja konkursowa przyznała także wyróżnienia. Wyróżnienia zdobyły firmy: : BUILD-SPRAY SYSTEMS PIOTR ZARĘBA za funkcjonalny, przyspieszający pracę automatyczny system spoinowania systemów suchej zabudowy. MAWO Mariusz Malecha za system kąpielowo-relaksujący, składający się ze zintegrowanego z wanną infuzora soli mineralnych i składników roślinnych. XL TAPE INTERNATIONAL za wałki malarskie nowej generacji Blue Dolphin serii 330 zwiększające wydajność malowania i wielokrotność użycia. RED SNAKE SP. Z O.O. za kompleksowe rozwiązanie i doradztwo w zakresie instalacji systemu grzewczego, bazującego na folii grzewczej.

Najciekawszą aranżację stoiska wg odwiedzających, miała firma EKO-DOM OKNA I DRZWI. Drugie miejsce zajęła firma F.U.H. PAGAT TOMASZ WATRAL, a trzecie NEURONHOUSE.PL

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++