Promocje dla wystawców

OferujemySzczegółyOpisCenaTermin zgłoszenia
Promocyjna gazetka targowa
"Outlet materiałów budowlanych"Gazetka w nakładzie 20.000 egzemplarzy trafi do skrzynek pocztowych mieszkańców Szczecina i okolic tuż przed targami. Dodatkowo wersja elektroniczna gazetki zostanie umieszczona na stronie www.bud-gryf.pl oraz na Facebooku.


Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie

30.09

Reklama w katalogu targowym


Moduł
Dowolną treść przesłaną przez wystawcę zamieścimy w katalogu targowym.
Dopuszczalny format pliku: PDF
Warunki techniczne przygotowania pliku określone są w drukach zgłoszeniowych.

400 zł

2.10
Nowości targowe
Informacja o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmyZgłoś do nas nowość, którą zaprezentujesz podczas targów, a my zamieścimy informację na stronie poświęconej targom BUD-GRYF & HOME, na Facebooku, w informacji prasowej przekazywanej dziennikarzom prasy codziennej i specjalistycznej, jak również mediom współpracującym i patronującym Wydarzeniu.

Zgłoś produkt >>

Bezpłatnie


7.10
Promocja podczas konferencji OZEEkspozycja roll-upów, materiałów promocyjnych, możliwość przedstawienia oferty firmy podczas konferencjiZaprezentuj swoją firmę podczas konferencji "Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu". Uczestnikami konferencji są m.in. przedstawiciele samorządów, rolnicy oraz indywidualni inwestorzySzczegóły i cennik >>

Od 400 do 700 zł

7.10
Promocja na Facebooku
Informacje o produkcie, zdjęcie produktu, nazwa firmyPodziel się ciekawymi produktami na naszym Facebooku - wyślij zdjęcie produktu z krótkim opisem, a my zamieścimy je w naszym wydarzeniu.

Wyślij informacje >>

Bezpłatnie

16.10
Konkurs dla wystawcówWyróżniony wyróbZgłoś produkt do konkursu Wyróżniony Wyrób. Medale i wyróżnienia przyznawane produktom przykuwają uwagę zwiedzających i świadczą o ich jakości. Często skłaniają klientów do wyboru danego produktu spośród gamy innych – jemu podobnych. Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Żeglugę Szczecińską to rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnych. Wyróżnij swój produkt i zyskaj zaufanie klientów!

Pobierz regulamin >>
Pobierz druk zgłoszeniowy >>

Zgłoszenia należy wysłać na adres:

bud-gryf@zstw.szczecin.pl

150 zł

22.10
Promocja na stronie

Logo firmy i marek reprezentowanychLogo Twojej firmy i marek reprezentowanych zamieścimy bezpłatnie na stronie internetowej targów. Logo należy przesłać w postaci pliku .eps, .ai lub .jpg na adres:
bud-gryf@zstw.szczecin.pl

Bezpłatnie

Do 31.08
KonkursNajciekawsza aranżacja stoiskaW czasie targów zwiedzający dokonają wyboru najciekawiej zaaranżowanego stoiska. Zwycięska firma zostanie nagrodzona pamiątkowym dyplomem.
W konkursie biorą udział wszyscy wystawcy.

Bezpłatnie

23-25.10

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++